Розтермінування

Умови розтермінування

Так само є можливість придбання квартири з розтермінуванням, при цьому мінімальний аванс повинен становити – 70%. Розтермінування надається терміном до 8 місяців без переплат та відсотків. (Також ви можете запропонувати свій власний варінт щодо терміну та форми розтермінування, ми розглянемо його індивідуально.)

Після здачі будинку комісії і його повного введення в експлуатацію, ви стаєте першим власником об’єкта нерухомості, отримуючи свідоцтво про право власності.

Пам’ятайте, що ми готові відповісти на будь-які ваші питання, а також врахуємо всі ваші побажання і прохання. Чекаємо вас в нашому офісі!

Як купити?*

У вас є можливість забронювати будь-яку вподобану квартиру, при цьому час відразу ж починає працювати на вас, так як з моменту внесення завдатку та складання договору ціна квадратного метра обраної вами квартири вже не зміниться ні за яких обставин.

Після того як ви внесли завдаток за квартиру у вас є час для 100% оплати квартири, при цьому банки не беруть участі в угоді і від вас не буде потрібно надання довідки про доходи.

Коли рішення про покупки квартири прийнято, вам необхідно відвідати офіс відділу продажів, де кваліфікований персонал допоможе підібрати оптимальний варіант і оформити договір.

* – подробиці уточнюйте у менеджерів відділу продажу.