Хід будівництва

Звіт про хід будівництва.

✅ В будинках 1, 2 та 3: Виконано оздоблювальні роботи декоративною штукатуркою стін та стель під’їзду загального користування. Замощено коридори, сходові марші та площадки керамічною плиткою. Змонтовано хромовані перила сходів.

Завершена внутрішня електрофікація в будинках, монтаж електроустановчого обладнання, облаштування електрощитової та змонтовано інвідивідуальні поквартирні лічильники світла.

Завершено роботи щодо підключення зовнішньої каналізації.
Триває монтаж внутрішніх поквартирних водяних лічильників.
Завершено роботи щодо облаштуванню індивідуальних сходів у підїзди та комерційні приміщення.

Розпочато монтаж двохфункційних газових котлів марки Ariston.
Розпочалась підготовчі роботи з благоустрою території.

✅ Будинок 4:
Проведена робота по внутрішній газофікації будинку. Розведенно газові труби по квартирах.

На даний час тривають оздоблювальні роботи декоративною штукатуркою стін та стель під’їзду загального користування.

Завершується внутрішня електрофікація будинку, монтаж електроустановчого обладанання та роботи з влаштуванню внутрішніх інженерних мереж зовнішньої каналізації та водопостачання.

Завершено роботи по влаштуванню дощової каналізації та відведення води від будинку.

Виконані будівельні-монтажні та оздоблювальні роботи в ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій» листопад – грудень 2019 року

Будинок 1: Виконано оздоблювальні роботи декоративною штукатуркою стін та стель під’їзду загального користування. Замощено коридори, сходових маршів та площадок керамічною плиткою. Приведення їх до європейських стандартів.
Проведена робота по внутрішній газифікації будинку. Розведено газові труби по квартирах.
Змонтовано поквартирні вхідні дверей.
Виконано монтаж перил та підвіконників.
Триває внутрішня електрофікація будинку, проводиться монтаж електроустановчого обладнання. Завершується підготовка документації до початку облаштування електрощитової та монтажу інвідивідуальних поквартирних лічильників світла.
Завершуються роботи по підключенню інженерних мереж зовнішньої каналізації та водопостачання.
Завершено роботи по влаштуванню дощової каналізації та відведення ливневих вод від будинку з сторони вулиці Лісневицької та Лугової.
Завершуються роботи по подачі води, облаштування водяного стояка та монтаж внутрішніх поквартирних елементів (Кран-метелик, сітчастий фільтр, зворотній клапан), що дозволить провести випробування системи.
Завершується монтаж вікон та дверей підвального та комерційних приміщень.
Виконуються роботи по облаштуванню індивідуальних сходів в комерційні приміщення.
Підготовка до початку робіт по благоустрою. (Фактично єдина робота, яка залежить від погодніх умов).
Організована робота Пустомитівської газової служби для під’єднання будинку до газоносної системи міста.

Будинок 2: Влаштування цементної чорнової стяжки в приміщеннях загального користування та у власників які виявили бажання на монтаж теплої водяної підлоги з монтажем труб.
Проведена робота по внутрішній газофікації будинку. Розведено газові труби по квартирах.
Організована робота Пустомитівської газової служби для під’єднання будинку до газоносної системи міста.

Проведено оздоблювальні роботи декоративною штукатуркою стін та стель під’їзду загального користування.
Триває замощення коридорів, сходових маршів та площадок керамічною плиткою та монтаж підвіконників. Приведення їх до європейських стандартів.
Триває внутрішня електрофікація будинку, монтаж електроустановчого обладанання.
Завершуються роботи по влаштування інженерних мереж зовнішньої каналізації та водопостачання.
Завершено роботи по влаштуванню дощової каналізації та відведення води від будинку з сторони вул. Лугової

Будинок 3: Влаштування цементної чорнової стяжки в приміщеннях загального користування та у власників, які виявили бажання на монтаж теплої водяної підлоги.
Організована робота Пустомитівської газової служби для під’єднання будинку до газоносної системи міста.
Проведена робота по внутрішній газофікації будинку. Розведенно газові труби по квартирах.
На даний час розпочаті оздоблювальні роботи декоративною штукатуркою стін та стель під’їзду загального користування.
Триває внутрішня електрофікація будинку, монтаж електроустановчого обладанання.
Завершуються роботи по влаштування інженерних мереж зовнішньої каналізації та водопостачання.
Завершуються роботи по влаштуванню дощової каналізації та відведення води від будинку.

Будинок 4: Завершені роботи по облаштування дерев’яних конструкцій, гідробар’єру, утеплення та накриття даху. Монтаж дахових вікон.
Завершується тинькування квартир та приміщень загального призначення.
Завершується монтаж вікон.
Проводяться роботи по утепленню фасаду будинку.
Проводиться робота по внутрішній газофікації будинку. Розведення газових труб по квартирах.
Триває внутрішня електрофікація будинку, монтаж електроустановчого обладанання.
На даний час проводяться підготовчі роботи до монтажу інженерних мереж зовнішньої каналізації та водопостачання.

Для майбутніх мешканців звіт про хід будівництва від 01.11.19 р. ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій»

У будинку №1. Завершено підключення зовнішного водопроводу. Завершено оздоблення стін під‘їзду. Розпочато монтаж внутрішніх газових мереж квартир та приміщень загального користування. Триває процедура приєднання ПрАТ “Львівобленерго” до електромереж. Розпочато оздоблення сходів морозостійкою плиткою Gres szkliwiony loft колекції Ceramstic виробництва Польща. Розпочато встановлення якісних броньованих вхідних дверей з накладками МДФ.
Розпочалась реєстрація права всласності на квартири. Вітаємо власників квартир, з отриманням нового житла вже зовсім скоро можна буде розпочати ремонт у квартирах.

У будинку №2. Завершено монтаж перил огородження балконів. Завершено роботи із влаштування стяжки підлоги. Завершено монтаж внутрішньої електромережі квартир та приміщень загального користування. Завершено підключення зовнішного водопроводу. Заверено монтаж інтернет кабелів. Розпочато оздоблення стін підїзду.
Розпочато монтаж хромованих перил сходової.
Триває підготовка документів для реєстрації квартир.

У будинку №3. Триває монтаж перил огородження балконів. Завершено монтаж віконних конструкцій. Завершено монтаж внутрішньої електромережі квартир та приміщень загального користування. Завершено підключення зовнішного водопроводу. Завершено монтаж інтернет кабелів. Завершено утеплення фасаду будинку.
Розпочато роботи із влаштування стяжки підлоги.
Триває підготовка документів для реєстрації квартир.

В будинку №4. Завершено монтаж металевих конструкцій даху. Завершено монтаж крокв даху та гідробар’єрної плівки для захисту покрівлі від потрапляння вологи, контрлат та обрешітки. Завершено штукатурку квартир на 1,2,3 поверхах. Розпочато утеплення та оздоблення коминів. Розпочато монтаж металопрофілю даху. Розпочато утеплення фасаду пінопластом товщиною 100мм. Розпочато монтаж віконних конструкцій VDS (2 камерний енергозберігаючий склопакет та 6-ти камерний профіль).

Для майбутніх мешканців звіт про хід будівництва від 28.09.19р. ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій»

У будинку №1. Завершено роботи із влаштування стяжки підлоги. Завершено монтаж внутрішньої електромережі квартир та приміщень загального користування. Завершено монтаж інтернет кабелів. Завершено монтаж хромованих перил сходів. Розпочато підключення зовнішного водопроводу. Триває оздоблення стін підїзду. Завершилась підготовка документів для реєстрації квартир.

У будинку №2. Завершено монтаж металопрофілю даху. Повністю завершено утеплення фасаду будинку. Завершується монтаж перил огородження балконів. Завершено монтаж водяних труб. Розпочато роботи із влаштування стяжки підлоги. Триває монтаж внутрішньої електромережі квартир та приміщень загального користування. Завершується монтаж інтернет кабелів. Розпочато підготовку документів для реєстрації квартир.

У будинку №3. Завершено монтаж металопрофлю даху. Триває монтаж перил огородження балконів. Завершується монтаж віконних конструкцій. Завершено монтаж водяних труб. Триває монтаж внутрішньої електромережі квартир та приміщень загального користування. Завершується монтаж інтернет кабелів. Триває утеплення фасаду будинку. Розпочато підготовку документів для реєстрації квартир.

В будинку №4. Завершено роботи по мурівці балконів 3,4 та 5 поверхів. Завершено роботи з мурування фронтонів та поперечних стін, на які буде опиратись дах будинку. Розпочато монтаж металевих конструкцій даху. Розпочато монтаж крокв даху.

Звіт про хід будівництва від 20.08.19 р. ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій».

У будинку №1. Завершуються роботи із влаштування стяжки підлоги. Завершується монтаж внутрішньої електромережі квартир та приміщень загального користування. Розпочато монтаж інтернет кабелів, перил сходів та оздоблення стін під‘їзду.
Виконавчим комітетом Пустомитівської міської ради присвоєнено юридичну адресу будинку «вул. Лісневицька-Лугова, 1», триває підготовка документів для реєстрації квартир.

У будинку №2. Завершено монтаж ринв водовідведення, триває монтаж металопрофілю даху. Завершено наступні роботи: утеплення та оздоблення коминів; монтаж віконних конструкцій; утеплення фасаду зі сторони вул. Лугова та розпочато з внутрішньої сторони будинку. Розпочато: монтаж перил огородження балконів; монтаж водяних труб, відтепер за бажанням власників квартир ми можемо змонтувати водяну теплу підлогу.

У будинку №3 Завершено монтаж ринв водовідведення. Розпочато наступні роботи: монтаж металопрофлю даху; монтаж перил огородження балконів; монтаж віконних конструкцій; монтаж водяних труб, відтепер за бажанням власників квартир ми можемо змонтувати водяну теплу підлогу.

В будинку №4. Змуровано зовнішні та внутрішні стіни 4 та 5 поверхів. Завершено наступні роботи: монтаж бетонних плит перекриття, залито армований пояс та балкони 4 та 5 поверхів; мурування внутрішніх перегородок квартир 4 та 5 поверхів, відтепер можна побачити та відчути зручність та комфорт усіх планувань квартир; мурування внутрішніх та зовнішніх стін 4, 5 поверху; мурування внутрішніх перегородок підвального поверху. Тривають роботи по мурівці балконів 3,4 та 5 поверхів. Розпочались роботи з мурування фронтонів та поперечних стін на які буде опиратись дах будинку.

Звіт про хід будівництва від 20.07.19 р. ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій»

У будинку №1.
Завершились роботи з утеплення фасаду з внутрішньої від двору сторони будинку. Завершено гідроізоляцію фундаменту, з сторони вул.Лісневицької та вул.Лугова. Тривають роботи з заливки стяжки. Розпочато монтаж внутрішньої електромережі квартир та приміщень загального користування. Виготовлено технічні паспорти на квартири, триває підготовка документів для реєстрації квартир.

У будинку №2 та №3.
Завершились роботи з штукатурки внутрішніх стін квартир та балконів на всіх поверхах. Завершено монтаж внутрішньої каналізації.
Завершено монтаж крокв даху та гідробарєрної плівки для захисту покрівлі від потрапляння вологи, контрлат та обрешітки. Розпочато монтаж металопрофілю даху. Завершено утеплення та оздоблення коминів. Триває монтаж віконних конструкцій. Розпочато утеплення фасаду зі сторони вул. Лугова.

У будинку №3.
Завершились роботи по штукатурці внутрішніх стін квартир та балконів на всіх поверхах. Завершено монтаж внутрішньої каналізації.
Завершено монтаж крокв даху та гідробарєрної плівки для захисту покрівлі від потрапляння вологи, контрлат та обрешітки. Завершено утеплення та оздоблення коминів. Розпочато монтаж металопрофілю даху.

В будинку №4
Змуровано зовнішні та внутрішні стіни 2 та 3 поверхів. Завершено монтаж бетонних плит перекриття, залито армований пояс та балкони 2,3,4 поверхів. Завершено мурування внутрішніх перегородок квартир 1,2 та 3 поверхів, відтепер можна побачити та відчути зручність та комфорт усіх планувань квартир. Розпочато мурування внутрішніх та зовнішніх стін 4 поверху. Розпочато мурування внутрішніх перегородок підвального поверху, тут передбачені приміщення від 5-20 м², які можуть бути використані в якості господарських комор, побутових майстерень, тренажерних залів та ін. Їхня ціна – 6000 грн/м².

Звіт про хід будівництва від 11.06.19 р. в ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій».

У будинку №1. Завершився монтаж віконних конструкцій. Завершуються роботи з утеплення фасаду пінопластом товщиною 100 мм зі сторони вул. Лісневицька, та розпочинаються з внутрішньої, від двору, сторони будинку. Змонтовано балконні перила. Завершився монтаж внутрішньої каналізації виробництва Чеської компанії «Pipelife». Завершено монтаж водяних труб, змонтовано водяну теплу підлогу. Розпочались роботи з заливки стяжки.

У будинку №2. Завершився монтаж металевих конструкцій даху. Завершились роботи по штукатурці внутрішніх стін квартир та балконів 2,3 поверхів. Розпочато монтаж внутрішньої каналізації виробництва Чеської компанії «Pipelife». Розпочато монтаж крокв даху.

У будинку №3. Завершено роботи з мурування фронтонів та поперечних стін, на які опирається дах будинку. Розпочато монтаж внутрішньої каналізації. Завершено монтаж металевих конструкцій даху. Розпочато монтаж крокв даху.

У будинку №4. Завершено роботи з монтажу бетонних блоків підвального поверху. Змонтовано бетонні плити перекриття, залито армований пояс та балкони першого поверху. Змуровано зовнішні та внутрішні стіни 1 поверху. Завершується монтаж бетонних плит перекриття 1 поверху. Розпочались роботи з заливки армованого поясу та балконів 2 поверху.

Звіт з ходу будівництва від 14.05.19 р..
В ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій» м. Пустомити.

У будинку №1 завершено роботи по монтажу металопрофілю даху. Завершується монтаж віконних конструкцій (5 камерший профіль, 2 камерний склопакет) на 4 та 5 поверсі. Завершились роботи по штукатурці внутрішніх стін квартир. Тривають роботи з утеплення фасаду пінопластом товщиною 100мм. Завершується монтаж внутрішньої каналізації виробництва Чеської компанії «Pipelife». Розпочато монтаж водяних труб, відтепер за бажанням власників квартир ми можемо змонтувати водяну теплу підлогу.

У будинку №2 завершено роботи по заливці армованого поясу 5 поверху. Змуровано балкони та міжкімнатні перегородки 4 та 5 поверхів. Повністю завершено каркас будинку, змуровано фронтони та поперечні стіни. Розпочався монтаж металевих конструкцій даху. Розпочались роботи по штукатурці внутрішніх стін квартир.

У будинку №3 завершились роботи по заливці армованого поясу 5 поверху. Тим часом тривають мурувальні роботи: змуровано балкони та міжкімнатні перегородки 4 та 5 поверхів.

В будинку №4 завершено гідроізоляцію фундаменту та стін підвального поверху. Завершено прокладення дренажної системи. Завершуються роботи з монтажу бетонних блоків підвального поверху. Для підвищення темпів будівництва змонтовано ще один баштовий кран Liebherr 50 К.

Звіт з ходу будівництва від 03.04.19 р.
В ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій» м. Пустомити.

У будинку №1 Встановлено віконні конструкції на 2 та 3 поверсі. Розпочались роботи по штукатурці внутрішніх стін квартир та розпочались роботи з утеплення фасаду пінопластом товщиною 100 мм.

У будинку №2 завершено роботи по муруванню зовнішніх та внутрішніх стін, монтажу бетонних плит перекриття 4 та 5 поверхів. Розпочались роботи по заливці армованого поясу 5 поверху. Змуровано балкони та міжкімнатні перегородки 2 та 3 поверхів. До повного завершення каркасу залишилось змурувати фронтони та поперечні стіни, на які буде опиратись дах будинку.

У будинку №3 Завешено мурування зовнішніх та внутрішніх стін, монтаж бетонних плит перекриття 4 та 5 поверху.

Розпочались роботи по заливці армованого поясу 5 поверху. Тим часом тривають мурувальні роботи: змуровано балкони та міжкімнатні перегородки 2 та 3 поверхів.

В будинку №4 завершуються роботи з монтажу бетонних блоків підвального поверху.

Звіт з ходу будівництва від 26.02.19 р. В ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій» м. Пустомити. У будинку №1 завершено монтаж крокв даху, гідробарєрної плівки для захисту покрівлі від потрапляння вологи, контрлат та обрешітки. Завершено утеплення та оздоблення коминів. Розпочато роботи по монтажу металопрофілю даху.

У будинку №2 завершено роботи з монтажу бетонних плит перекриття, залито монолітний армований пояс та балкони, завершено роботи по муруванню зовнішніх стін 4 поверху, розпочались роботи з монтажу бетонних плит перекриття та заливці армованого поясу.

У будинку №3 завершено монтаж бетонних плит, залито армований пояс та балкони 3 поверху. Розпочато мурування несучих стін 4 поверху.

В будинку №4 тривають роботи з монтажу бетонних блоків підвального поверху у якому для мешканців квартир, передбачені приміщення від 5 до 20 м², які можуть бути використані в якості господарських комор, побутових майстерень, тренажерних залів та ін. Їхня ціна – 6000 грн/м².

31.01.19 р. в ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій» у будинку №1 завершено роботи по муруванню фронтонів та поперечних стін, змонтовано металеві балки даху та розпочато монтаж крокв. Завершено мурування внутрішніх перегородок квартир всіх поверхів.

У будинках №2 завершено мурування зовнішніх стін 2 та 3 поверху, розпочались роботи з монтажу бетонних плит перекриття. У будинку №3 завершено мурування зовнішніх стін 2 поверху, розпочались роботи по монтажу бетонних плит та заливці армованого поясу.

В будинку №4 завершено влаштування фундаментної плити товщиною 50 см.

20.12.18р. ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій» У будинку №1 тривають роботи по муруванню фронтонів. Розпочато мурування внутрішні перегородок квартир 5 поверху.

У будинках №2 та №3 Ведуться роботи по муруванню зовнішніх стін другого поверху, звершено роботи по заливці монолітних відрізків перекриття та армованого поясу.

6.12.2018 р. в ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій» у будинку №1 тривають роботи по муруванню фронтонів та поперечних стін, на які буде опиратись дах будинку. Завершено мурування внутрішніх перегородок квартир 2, 3 та 4 поверхів, відтепер можна наживо побачити та відчути зручність та комфорт усіх планувань квартир.

У будинках №2 та №3 завершено роботи з прокладання гідроізоляції фундаменту підземного поверху. Змуровано зовнішні стіни першого поверху висотою 3,3 м, змонтовано бетонні плити перекриття, завершуються роботи по заливці монолітних відрізків перекриття та армованого поясу.

У будинку №4 завершується влаштування фундаментної плити товщиною 50 см. Змонтовано більше 17 тон арматури та буде залито понад 200 кубів бетону. Такий потужний каркас плити в поєданні з високоякісним бетоном дозволяє гарантувати надійність та стійкість будинку.

В ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій» завершується зведення 5 поверху будинку №1.

Перевага квартир верхнього поверху – мальовничий вид на озера.

У будинках №2 та №3 завершено роботи з прокладання дренажу

Одночасно триває кладка зовнішніх стін першого поверху товщиною 380 мм з цегли марки 125.

Завершено прокладання каналізації до будинку №4.

Тривають роботи по гідроізоляції фундаменту підземного поверху.

У ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій» у м. Пустомити завершено 4 поверх.

Завершились роботи по муруванню 4 поверху.

Завдяки злагодженій роботі мулярів та бетонярів, роботи по зведенню 3 поверху тривали лише два тижні.

За цей час змуровано цегляні стіни 3 поверху, змонтовано бетонні плити перекриття.

Залиті монолітні відрізки перекриття та армований пояс.

В ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій» завершено роботи по муруванню цегляних стін 2 та 3 поверхів, монтажу бетонних плит.

Залиті монолітні відрізки перекриття, армований пояс та балкони третього поверху.

Завершились роботи по муруванню третього поверху.

Змонтовано ще один самохідний баштовий кран на рейковому полотні з вантажопідйомністю 8 тон та довжиною стріли 25 метрів.

Змонтовано баштовий кран LIEBHERR зі стрілою 30 метрів. Завершено мурівку першого поверху.

Залиті монолітні відрізки перекриття, армопояс та балкони другого поверху. Виконано облаштування зовнішньої каналізації комплексу.

В ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій» тривають роботи по мурівці зовнішніх та внутрішніх стін першого поверху та облаштуванню зовнішньої каналізації комплексу

В ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій» виконано роботи по влаштуванню армованого поясу, завершено гідроізоляцію фундаменту та прокладено дренаж.

Розпочато кладку зовнішніх стін товщиною 380 мм з цегли марки М-125.

Одночасно для облаштування зовнішньої каналізації комплексу розпочато прокладення 70 м каналізаційних труб Ø 300 мм.

В ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій» завершився монтаж бетонних плит перекриття поверху.

Тривають роботи по влаштуванню армованого поясу, він же монолітний пояс. Монолітний пояс розподіляє навантаження від плит перекриття на стіни та зв’язує всі плити перекриття поверху в єдине ціле.

В ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій» виконано роботи по влаштуванню армованого поясу, завершено гідроізоляцію фундаменту та прокладено дренаж.

На будмайданчику ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій» повним ходом йде влаштування фундаментної плити.

За п’ять днів, відведених на цей етап робіт, змонтовано 24 тонни арматури та буде залито понад 300 кубів бетону.

Такий потужний каркас плити в поєднанні з високоякісним бетоном дозволяє гарантувати надійність і стійкість конструкцій, що будуються.

На будмайданчику зростаючими темпами триває зведення стін підземного поверху будинку. Тут буде розміщено більше 40 нежитлових приміщень площею від 4 до 20 м².

Ці приміщення можуть бути використані мешканцями будинку в якості господарських комор, побутових майстерень, тренажерних залів та ін. Їх ціна – 5000 грн/м².

В ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій» завершилось спорудження стін підземного поверху будинку. Одразу за ним розпочався монтаж бетонних плит перекриття поверху

🏘Звіт про хід будівництва 🏗 за січень-лютий 2020 року у ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій».

В будинках 1, 2 та 3: Виконано оздоблювальні роботи декоративною штукатуркою стін та стель під’їзду загального користування. Замощено коридори, сходові марші та площадки керамічною плиткою. Змонтовано хромовані перила сходів.

Завершена внутрішня електрофікація в будинках, монтаж електроустановчого обладнання, облаштування електрощитової та змонтовано інвідивідуальні поквартирні лічильники світла.

Завершено роботи щодо підключення зовнішньої каналізації.
Триває монтаж внутрішніх поквартирних водяних лічильників.
Завершено роботи щодо облаштуванню індивідуальних сходів у підїзди та комерційні приміщення.

Розпочато монтаж двохфункційних газових котлів марки Ariston.
Розпочалась підготовчі роботи з благоустрою території.

Будинок 4:
Проведена робота по внутрішній газофікації будинку. Розведенно газові труби по квартирах.

На даний час тривають оздоблювальні роботи декоративною штукатуркою стін та стель під’їзду загального користування.

Завершується внутрішня електрофікація будинку, монтаж електроустановчого обладанання та роботи з влаштуванню внутрішніх інженерних мереж зовнішньої каналізації та водопостачання.

Завершено роботи по влаштуванню дощової каналізації та відведення води від будинку.

Виконані будівельні-монтажні та оздоблювальні роботи в ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій»

за листопад – грудень 2019 року

Будинок 1: Виконано оздоблювальні роботи декоративною штукатуркою стін та стель під’їзду загального користування. Замощено коридори, сходових маршів та площадок керамічною плиткою. Приведення їх до європейських стандартів.

Проведена робота по внутрішній газифікації будинку. Розведено газові труби по квартирах.

Змонтовано поквартирні вхідні дверей.

Виконано монтаж перил та підвіконників.

Триває внутрішня електрофікація будинку, проводиться монтаж електроустановчого обладнання. Завершується підготовка документації до початку облаштування електрощитової та монтажу інвідивідуальних поквартирних лічильників світла.

Завершуються роботи по підключенню інженерних мереж зовнішньої каналізації та водопостачання.

Завершено роботи по влаштуванню дощової каналізації та відведення ливневих вод від будинку з сторони вулиці Лісневицької та Лугової.

Завершуються роботи по подачі води, облаштування водяного стояка та монтаж внутрішніх поквартирних елементів (Кран-метелик, сітчастий фільтр, зворотній клапан), що дозволить провести випробування системи.

Завершується монтаж вікон та дверей підвального та комерційних приміщень.

Виконуються роботи по облаштуванню індивідуальних сходів в комерційні приміщення.

Підготовка до початку робіт по благоустрою. (Фактично єдина робота, яка залежить від погодніх умов).

Організована робота Пустомитівської газової служби для під’єднання будинку до газоносної системи міста.

 

Будинок 2: Влаштування цементної чорнової стяжки в приміщеннях загального користування та у власників які виявили бажання на монтаж теплої водяної підлоги з монтажем труб.

Проведена робота по внутрішній газофікації будинку. Розведено газові труби по квартирах.

Організована робота Пустомитівської газової служби для під’єднання будинку до газоносної системи міста.

 

Проведено оздоблювальні роботи декоративною штукатуркою стін та стель під’їзду загального користування.

Триває замощення коридорів, сходових маршів та площадок керамічною плиткою та монтаж підвіконників. Приведення їх до європейських стандартів.

Триває внутрішня електрофікація будинку, монтаж електроустановчого обладанання.

Завершуються роботи по влаштування інженерних мереж зовнішньої каналізації та водопостачання.

Завершено роботи по влаштуванню дощової каналізації та відведення води від будинку з сторони вул. Лугової

Будинок 3: Влаштування цементної чорнової стяжки в приміщеннях загального користування та у власників, які виявили бажання на монтаж теплої водяної підлоги.

Організована робота Пустомитівської газової служби для під’єднання будинку до газоносної системи міста.

Проведена робота по внутрішній газофікації будинку. Розведенно газові труби по квартирах.

На даний час розпочаті оздоблювальні роботи декоративною штукатуркою стін та стель під’їзду загального користування.

Триває внутрішня електрофікація будинку, монтаж електроустановчого обладанання.

Завершуються роботи по влаштування інженерних мереж зовнішньої каналізації та водопостачання.

Завершуються роботи по влаштуванню дощової каналізації та відведення води від будинку.

Будинок 4: Завершені роботи по облаштування дерев’яних конструкцій, гідробар’єру, утеплення та накриття даху. Монтаж дахових вікон.

Завершується тинькування квартир та приміщень загального призначення.

Завершується монтаж вікон.

Проводяться роботи по утепленню фасаду будинку.

Проводиться робота по внутрішній газофікації будинку. Розведення газових труб по квартирах.

Триває внутрішня електрофікація будинку, монтаж електроустановчого обладанання.

На даний час проводяться підготовчі роботи до монтажу інженерних мереж зовнішньої каналізації та водопостачання.

Для майбутніх мешканців звіт про хід будівництва від 01.11.19 р. ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій»

У будинку №1. Завершено підключення зовнішного водопроводу. Завершено оздоблення стін під‘їзду. Розпочато монтаж внутрішніх газових мереж квартир та приміщень загального користування. Триває процедура приєднання ПрАТ “Львівобленерго” до електромереж. Розпочато оздоблення сходів морозостійкою плиткою Gres szkliwiony loft колекції Ceramstic виробництва Польща. Розпочато встановлення якісних броньованих вхідних дверей з накладками МДФ.

Розпочалась реєстрація права всласності на квартири. Вітаємо власників квартир, з отриманням нового житла вже зовсім скоро можна буде розпочати ремонт у квартирах.

 

У будинку №2. Завершено монтаж перил огородження балконів. Завершено роботи із влаштування стяжки підлоги. Завершено монтаж внутрішньої електромережі квартир та приміщень загального користування. Завершено підключення зовнішного водопроводу. Заверено монтаж інтернет кабелів. Розпочато оздоблення стін підїзду.

Розпочато монтаж хромованих перил сходової.

Триває підготовка документів для реєстрації квартир.

 

У будинку №3. Триває монтаж перил огородження балконів. Завершено монтаж віконних конструкцій. Завершено монтаж внутрішньої електромережі квартир та приміщень загального користування. Завершено підключення зовнішного водопроводу. Завершено монтаж інтернет кабелів. Завершено утеплення фасаду будинку.

Розпочато роботи із влаштування стяжки підлоги.

Триває підготовка документів для реєстрації квартир.

 

В будинку №4. Завершено монтаж металевих конструкцій даху. Завершено монтаж крокв даху та гідробар’єрної плівки для захисту покрівлі від потрапляння вологи, контрлат та обрешітки. Завершено штукатурку квартир на 1,2,3 поверхах. Розпочато утеплення та оздоблення коминів. Розпочато монтаж металопрофілю даху. Розпочато утеплення фасаду пінопластом товщиною 100мм. Розпочато монтаж віконних конструкцій VDS (2 камерний енергозберігаючий склопакет та 6-ти камерний профіль).

Для майбутніх мешканців звіт про хід будівництва  від 28.09.19р. ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій»

У будинку №1. Завершено роботи із влаштування стяжки підлоги. Завершено монтаж внутрішньої електромережі квартир та приміщень загального користування. Завершено монтаж інтернет кабелів. Завершено монтаж хромованих перил сходів. Розпочато підключення зовнішного водопроводу. Триває оздоблення стін підїзду. Завершилась підготовка документів для реєстрації квартир.

У будинку №2. Завершено монтаж металопрофілю даху. Повністю завершено утеплення фасаду будинку. Завершується монтаж перил огородження балконів. Завершено монтаж водяних труб. Розпочато роботи із влаштування стяжки підлоги. Триває монтаж внутрішньої електромережі квартир та приміщень загального користування. Завершується монтаж інтернет кабелів. Розпочато підготовку документів для реєстрації квартир.

У будинку №3. Завершено монтаж металопрофлю даху. Триває монтаж перил огородження балконів. Завершується монтаж віконних конструкцій. Завершено монтаж водяних труб. Триває монтаж внутрішньої електромережі квартир та приміщень загального користування. Завершується монтаж інтернет кабелів. Триває утеплення фасаду будинку.  Розпочато підготовку документів для реєстрації квартир.

В будинку №4. Завершено роботи по мурівці балконів 3,4 та 5 поверхів. Завершено роботи з мурування фронтонів та поперечних стін, на які буде опиратись дах будинку. Розпочато монтаж металевих конструкцій даху. Розпочато монтаж крокв даху.

Звіт про хід будівництва від 20.08.19 р. ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій».

У будинку №1. Завершуються роботи із влаштування стяжки підлоги. Завершується монтаж внутрішньої електромережі квартир та приміщень загального користування. Розпочато монтаж інтернет кабелів, перил сходів та оздоблення стін під‘їзду.

Виконавчим комітетом Пустомитівської міської ради присвоєнено юридичну адресу будинку «вул. Лісневицька-Лугова, 1», триває підготовка документів для реєстрації квартир.

У будинку №2. Завершено монтаж ринв водовідведення, триває монтаж металопрофілю даху. Завершено наступні роботи:  утеплення та оздоблення коминів; монтаж віконних конструкцій; утеплення фасаду зі сторони вул. Лугова та розпочато з внутрішньої сторони будинку. Розпочато: монтаж перил огородження балконів;  монтаж водяних труб, відтепер за бажанням власників квартир ми можемо змонтувати водяну теплу підлогу.

У будинку №3 Завершено монтаж ринв водовідведення. Розпочато наступні роботи:  монтаж металопрофлю даху; монтаж перил огородження балконів; монтаж віконних конструкцій; монтаж водяних труб, відтепер за бажанням власників квартир ми можемо змонтувати водяну теплу підлогу.

В будинку №4. Змуровано зовнішні та внутрішні стіни 4 та 5 поверхів. Завершено наступні роботи: монтаж бетонних плит перекриття, залито армований пояс та балкони 4 та 5 поверхів; мурування внутрішніх перегородок квартир 4 та 5 поверхів, відтепер можна побачити та відчути зручність та комфорт усіх планувань квартир; мурування внутрішніх та зовнішніх стін 4, 5 поверху; мурування внутрішніх перегородок підвального поверху. Тривають роботи по мурівці балконів 3,4 та 5 поверхів. Розпочались роботи з мурування фронтонів та поперечних стін на які буде опиратись дах будинку.

Звіт про хід будівництва від 11.06.19 р. в ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій».

✔️ У будинку №1. Завершився монтаж віконних конструкцій. Завершуються роботи з утеплення фасаду пінопластом товщиною 100 мм зі сторони вул. Лісневицька, та розпочинаються з внутрішньої, від двору, сторони будинку. Змонтовано балконні перила. Завершився монтаж внутрішньої каналізації виробництва Чеської компанії «Pipelife». Завершено монтаж водяних труб, змонтовано водяну теплу підлогу. Розпочались роботи з заливки стяжки.

✔️ У будинку №2. Завершився монтаж металевих конструкцій даху. Завершились роботи по штукатурці внутрішніх стін квартир та балконів 2,3 поверхів. Розпочато монтаж внутрішньої каналізації виробництва Чеської компанії «Pipelife». Розпочато монтаж крокв даху.

✔️ У будинку №3. Завершено роботи з мурування фронтонів та поперечних стін, на які опирається дах будинку. Розпочато монтаж внутрішньої каналізації. Завершено монтаж металевих конструкцій даху. Розпочато монтаж крокв даху.

✔️ У будинку №4. Завершено роботи з монтажу бетонних блоків підвального поверху. Змонтовано бетонні плити перекриття, залито армований пояс та балкони першого поверху. Змуровано зовнішні та внутрішні стіни 1 поверху. Завершується монтаж бетонних плит перекриття 1 поверху. Розпочались роботи з заливки армованого поясу та балконів 2 поверху.

Звіт з ходу будівництва від 14.05.19 р. 🏗️
В ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій» м. Пустомити.

✔️ У будинку №1 завершено роботи по монтажу металопрофілю даху. Завершується монтаж віконних конструкцій (5 камерший профіль, 2 камерний склопакет) на 4 та 5 поверсі. Завершились роботи по штукатурці  внутрішніх стін квартир. Тривають роботи з утеплення фасаду пінопластом товщиною 100мм. Завершується монтаж внутрішньої каналізації виробництва Чеської компанії «Pipelife». Розпочато монтаж водяних труб, відтепер за бажанням власників квартир ми можемо змонтувати водяну теплу підлогу.

✔️ У будинку №2 завершено роботи по заливці армованого поясу 5 поверху. Змуровано балкони та міжкімнатні перегородки 4 та 5 поверхів. Повністю завершено каркас будинку, змуровано фронтони та поперечні стіни. Розпочався монтаж металевих конструкцій даху. Розпочались роботи по штукатурці внутрішніх стін квартир.

✔️ У будинку №3 завершились роботи по заливці армованого поясу 5 поверху. Тим часом тривають мурувальні роботи: змуровано балкони та міжкімнатні перегородки 4 та 5 поверхів.

Розпочались роботи з мурування фронтонів та поперечних стін, на які буде опиратись дах будинку.

✔️В будинку №4 завершено гідроізоляцію фундаменту та стін підвального поверху. Завершено прокладення дренажної системи. Завершуються роботи з монтажу бетонних блоків підвального поверху. Для підвищення темпів будівництва змонтовано ще один баштовий кран Liebherr 50 К.

Звіт з ходу будівництва від 03.04.19 р. 🏗️
В ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій» м. Пустомити.

✔️ У будинку №1 Встановлено віконні конструкції на 2 та 3 поверсі. Розпочались роботи по штукатурці  внутрішніх стін квартир та розпочались роботи з утеплення фасаду пінопластом товщиною 100 мм.

✔️ У будинку №2 завершено роботи по муруванню зовнішніх та внутрішніх стін, монтажу бетонних плит перекриття 4 та 5 поверхів. Розпочались роботи по заливці армованого поясу 5 поверху. Змуровано балкони та міжкімнатні перегородки 2 та 3 поверхів.  До повного завершення каркасу залишилось змурувати фронтони та поперечні стіни, на які буде опиратись дах будинку.

✔️ У будинку №3 Завешено мурування зовнішніх та внутрішніх стін, монтаж бетонних плит перекриття 4 та 5 поверху.

Розпочались роботи по заливці армованого поясу 5 поверху. Тим часом тривають мурувальні роботи: змуровано балкони та міжкімнатні перегородки 2 та 3 поверхів.

✔️В будинку №4 завершуються роботи з монтажу бетонних блоків підвального поверху.

Звіт з ходу будівництва від 26.02.19 р.
В ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій» м. Пустомити.
У будинку №1 завершено монтаж крокв даху, гідробарєрної плівки для захисту покрівлі від потрапляння вологи, контрлат та обрешітки. Завершено утеплення та оздоблення коминів. Розпочато роботи по монтажу металопрофілю даху.

У будинку №2 завершено роботи з монтажу бетонних плит перекриття, залито монолітний армований пояс та балкони, завершено роботи по муруванню зовнішніх стін 4 поверху, розпочались роботи з монтажу бетонних плит перекриття та заливці армованого поясу.

У будинку №3 завершено монтаж бетонних плит, залито армований пояс та балкони 3 поверху. Розпочато мурування несучих стін 4 поверху.

✔️В будинку №4 тривають роботи з монтажу бетонних блоків підвального поверху у якому для мешканців квартир, передбачені приміщення від 5 до 20 м², які можуть бути використані в якості господарських комор, побутових майстерень, тренажерних залів та ін. Їхня ціна – 6000 грн/м².

31.01.19 р. в ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій» у будинку №1 завершено роботи по муруванню фронтонів та поперечних стін, змонтовано металеві балки даху та розпочато монтаж крокв. Завершено мурування внутрішніх перегородок квартир всіх поверхів.

У будинках №2 завершено мурування зовнішніх стін 2 та 3 поверху, розпочались роботи з монтажу бетонних плит перекриття. У будинку №3 завершено мурування зовнішніх стін 2 поверху, розпочались роботи по монтажу бетонних плит та заливці армованого поясу.

В будинку №4 завершено влаштування фундаментної плити товщиною 50 см.

20.12.18р. ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій» У будинку №1 тривають роботи по муруванню фронтонів. Розпочато мурування внутрішні перегородок квартир 5 поверху.

У будинках №2 та №3 Ведуться роботи по муруванню зовнішніх стін другого поверху, звершено роботи по заливці монолітних відрізків перекриття та армованого поясу.

6.12.2018 р. в ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій» у будинку №1 тривають роботи по муруванню фронтонів та поперечних стін, на які буде опиратись дах будинку. Завершено мурування внутрішніх перегородок квартир 2, 3 та 4 поверхів, відтепер можна наживо побачити та відчути зручність та комфорт усіх планувань квартир.

У будинках №2 та №3 завершено роботи з прокладання гідроізоляції фундаменту підземного поверху. Змуровано зовнішні стіни першого поверху висотою 3,3 м, змонтовано бетонні плити перекриття, завершуються роботи по заливці монолітних відрізків перекриття та армованого поясу.

У будинку №4 завершується влаштування фундаментної плити товщиною 50 см. Змонтовано більше 17 тон арматури та буде залито понад 200 кубів бетону. Такий потужний каркас плити в поєданні з високоякісним бетоном дозволяє гарантувати надійність та стійкість будинку.

4.10.18 р. В ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій» завершено зведення 4 поверху, розпочались роботи по муруванню останнього 5 поверху будинку №1.
На протязі вересня, роботи у будинках №1 та №2 вийшли з підвального поверху на перший поверх. Відтепер, роботи по їх зведенню будуть виконуватись одночасно.

У будинках №1 та №2 розміщені одно-, дво- та трикімнатні квартири, площею від 39 до 75 м².

На першому поверсі – комерційні приміщення для бізнесу площею від 40 до 94 м².

У підземному поверсі, для мешканців житлового комплексу, передбачені приміщення від 5 до 20 м², які можуть бути використані в якості господарських комор, побутових майстерень, тренажерних залів та ін. Їхня ціна – 6000 грн/м².

7.09.18 р. У ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій» у м. Пустомити сьогодні завершено 3 поверх. Розпочались роботи по муруванню 4 поверху.

Завдяки злагодженій роботі мулярів та бетонярів, роботи по зведенню 3 поверху тривали лише два тижні. За цей час змуровано цегляні стіни 3 поверху, змонтовано бетонні плити перекриття, залиті монолітні відрізки перекриття та армований пояс.

22.08.18 року в ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій» завершено роботи по муруванню цегляних стін другого поверху, монтажу бетонних плит. Залиті монолітні відрізки перекриття, армований пояс та балкони третього поверху.
Розпочались роботи по муруванню третього поверху. Для підвищення темпів будівництва змонтовано ще один самохідний баштовий кран КБ-308А на рейковому полотні з вантажопідйомністю 8 тон та довжиною стріли 25 метрів

06.07.2018. В ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій» тривають роботи по мурівці зовнішніх та внутрішніх стін першого поверху висотою 3,3 м та облаштуванню зовнішньої каналізації комплексу.

В ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій» виконано роботи по влаштуванню армованого поясу, завершено гідроізоляцію фундаменту та прокладено дренаж. Розпочато кладку зовнішніх стін товщиною 380 мм з цегли марки М-125. Одночасно для облаштування зовнішньої каналізації комплексу розпочато прокладення 70 м каналізаційних труб Ø 300 мм.

В ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій» завершився монтаж бетонних плит перекриття поверху. Тривають роботи по влаштуванню армованого поясу, він же монолітний пояс – це спеціальна конструкція, покликана вирішити два завдання: розподілити навантаження від плит перекриття на стіни та зв’язати всі плити перекриття поверху в єдине ціле.

В ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій» ЙДЕ ЗВЕДЕННЯ ПІДЗЕМНОГО ПОВЕРХУ. На будмайданчику зростаючими темпами триває зведення стін підземного поверху (п’ятиповерхового) будинку. Тут буде розміщено більше 40 нежитлових приміщень площею від 4 до 20 м². Ці приміщення можуть бути використані мешканцями будинку в якості господарських комор, побутових майстерень, тренажерних залів та ін. Їх ціна – 5000 грн/м².

В ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій» завершується спорудження підземного поверху будинку. Тут розміщується більше 40 нежитлових приміщень площею від 4 до 20 м². Ці приміщення можуть бути використані мешканцями будинку в якості господарських комор, побутових майстерень, тренажерних залів та ін. Їх ціна – 5000 грн/м².

В ЖК «Місто Комфорту на Лісневицькій» завершилось спорудження стін підземного поверху будинку. Одразу за ним розпочався монтаж бетонних плит перекриття поверху